Chata Pampeliška

Hledaly jsme způsob, jak alespoň na chvíli uniknout. Před světem plným nekonečných možností ale i ztrát. Před nepřetržitým růstem, ale i tlakem. Hledaly jsme návrat k životním hodnotám ukrytých v obyčejných věcech.

Našly jsme místo, kde ještě skutečně vládne Matka Příroda. Místo, kde toužíte, aby se čas zastavil nebo kam se chcete alespoň vrátit. Místo, na kterém najdete klid.

Vítejte v Pampelišce…

Nekonečné západy slunce nad vlnícím se horizontem naší louky. Chata Pampeliška je naším prvním počinem na námi tolik milované louce. Zde jsme se snažily pojem glamping dovádět do nejvyšší možné úrovně tak, abychom zároveň co nejméně narušily krásnou krajinu okolo nás. Dvoupokojová chatka na 16 metrech čtverečních disponuje ložnicí i odděleným obývacím pokojem. Na jih a západ je prostřednictvím velkých oken celá otevřená do krajiny a nabízí tak skvělé propojení s okolní přírodou jak v pohodlné posteli, tak v jednom z křesel z padesátých let. Už Vás vidíme za dlouhých jarních a podzimních večerů u roztopených kamen s knížkou na klíně.

Skvělé je posedět na jedné ze dvou teras. Na obývací pokoj přímo navazuje terasa krytá plachtou a vybavená pohodlnými křesílky. Druhá terasa na úrovni louky pak umožňuje stát se na chvíli nomádem – jen tak si lehnout na záda do připravených polštářů a lehátek a pozorovat mraky plující na nebi. Osobní hygiena je v Pampelišce již na úrovni té městské. Koupelna se sprchovým koutem a WC je sice maličká, ale pohodlná a v krásném designu pro naše „klidovky“ charakteristickém. Pampeliška disponuje plnohodnotným připojením na elektřinu a wifi, může se tak stát skvělým místem i pro Váš homeoffice. Zkuste však své podsvícené displeje vyměnit za deskové hry nebo knížky, pár jsme jich pro Vás připravily.

Doufáme, že se Leďáček místem pro skvělý odpočinek bez podsvícených displejů. Vraťte se do dětství třeba s knížkou pohádek nebo nad nějakou z her, které jsme pro vás připravily.

Skvělé snídaně jsou u nás samozřejmostí, vždyť jak nejlépe zahájit den než dobým jídlem. Bedničku se snídaní najdete ráno za svými dveřmi a věříme, že si ji opravdu užijete. Samozřejmostí je kávový a čajový servis. V ledničce pak najdete drobné občerstvení a vína, které si můžete dokoupit pro případ, že se vám nebude chtít areál opouštět. No a večer určitě přijde na řadu grilování. Těšíme se na vůně linoucí se od Vašich grilů, jsou pro nás známkou pohody a spokojenosti, kterou chceme každému našemu návštěvníkovi nabídnout v míře co nejvyšší.

Věříme, že pro Vás Pampeliška bude skvělým zážitkem a místem, kde skutečně zpomalíte a naberete pozitivní energii do dalších dnů.