Obdarujte své blízké voucherem. Koupit voucher

posed Vážka

Zážitek

Doširoka rozkročený domeček na břehu rybníka. Jednoduchý, útulný a hravý design s důrazem na nepřetržité propojení s přírodou, ale i se sebou samým.

Na jaře záplavy konvalinek, na podzim šustění listí z dubů. A nekonečný klid. Pocit, že jsi na světě sám. Sám ve vesmíru. Ve smíru.

Postel s výhledem

Jednoduše řečeno, v každém okamžiku jsi součástí krajiny. Ať již ležíš v posteli s oknem nad hlavou nebo sedíš v křesle v útulném obýváčku.

Není tu televize a slibujeme, že nikdo nepřijde klepat na dveře…

Minimalismus s komfortem

Čerpali jsme z naší touhy po minimalismu, který usiluje o efektivitu a dokonalost. Zbavili jsme se všeho nadbytečného, přesto zůstalo vše, co k pohodlí potřebuješ. Úložné prostory, polštáře a plédy, peřiny z ovčí vlny. A teplo za každého počasí díky topným infrapanelům.

Koupelna

Wow-tak tohle je vrchol glampingového zážitku. Privátní sprcha a splachovací toaleta. Sice popojdeš pár kroků, ale zato jsou obě s výhledem.

Kuchyňka
Lednička, rychlovarná konvice a základní kuchyňské vybavení. Vrchol tvého gastronomické umění by se měl ale odehrávat v exteriéru. Ohniště s grilem, litinové nádobí, dřevo máš vždycky od nás připravené. Tak co bude dnes k večeři?

Stravování
Každé ráno najdeš na terase bedničku s naší skvělou domácí snídaní (od 1.1.2024 snídaně za 150 Kč/ os./ noc). Připrav si k ní skvělou kávu od Doubleshot nebo čaj od Sonnentoru. Lednici jsme ti vybavili skvělými lahůdkami či hotovými jídly. Nezapomněli jsme ani na víno, pivo a limonády. K dispozici máš venkovní ohniště s grilem se vším vybavením.

Shrnutí ubytování

Co u nás můžete očekávat.

Počet dospělých

2

Typ postele

manželská KING SIZE, s možností přistýlky 2 osob

Snídaně

v ceně (od 1.1.2024 snídaně za 150 Kč/ os./ noc)

Parkoviště

Parkování v areálu zdarma

Terasa

S lehátky k dispozici.

WiFi

Ano

Sprcha

Spchový kout a WC.

Bar

Vybavená lednička s hotovými jídly k ohřátí, lahůdkami a nápoji.

Ohniště

včetně příslušenství

Turistika

Zajímavé turistické cíle na dosah.

Karty

Akceptujeme platební karty.

Eko

Kosmetické přípravky zdarma.

Jaké je vaše rozhodnutí?

Rezervujete pobyt pro sebe, nebo chcete obdarovat své blízké vougerem. Jste tu správně!

Jaké je vaše rozhodnutí?

Rezervujete pobyt pro sebe, nebo chcete obdarovat své blízké vougerem. Jste tu správně!

TMySQLDbLink: Table 'twofingers.url_log' doesn't exist
UPDATE `url_log` SET `id`='ca9a0c90-c9c6-4e7f-89df-9f5c85c195c4',`time`='2.075',`memory`='22.17' WHERE `id`='ca9a0c90-c9c6-4e7f-89df-9f5c85c195c4'