Obdarujte své blízké voucherem. Koupit voucher

posed Lišák

Zážitek

Útulná krabička na hranici louky a smíšeného lesa. Jednoduchý, útulný a hravý design s důrazem na nepřetržité propojení s přírodou, ale i se sebou samým.

Velké okno rámuje měnící se barvu listí na stromech. Pohodlí uvnitř je sice příjemné na čtení nebo hraní her, ale tvoje dobrodružství se odehrává venku. Vezmi sekyrku, naštípej dříví na třísky a rozdělej oheň. Kempovat se dá i netradičně, vždyť kdy by tě napadlo, že strávíš noc v posedu.

Postel s výhledem

Jednoduše řečeno, v každém okamžiku jsi součástí krajiny. Ať již ležíš v posteli nebo sedíš na malé terásce s výhledem na vlnící se louku.

Není tu televize a slibujeme, že nikdo nepřijde klepat na dveře…

Minimalismus s komfortem

Čerpali jsme z naší touhy po minimalismu, který usiluje o efektivitu a dokonalost. Zbavili jsme se všeho nadbytečného, přesto zůstalo vše, co k pohodlí potřebuješ. Úložné prostory, polštáře a plédy, peřiny z ovčí vlny. A teplo za každého počasí díky topným infrapanelům.

Koupelna

Wow-tak tohle je vrchol glampingového zážitku. Privátní sprcha a splachovací toaleta. Sice popojdeš pár kroků, ale zato jsou obě s výhledem.

Kuchyňka
Lednička, rychlovarná konvice a základní kuchyňské vybavení. Vrchol tvého gastronomické umění by se měl ale odehrávat v exteriéru. Ohniště s grilem, litinové nádobí, dřevo máš vždycky od nás připravené. Tak co bude dnes k večeři?

Stravování
Každé ráno najdeš na terase bedničku s naší skvělou domácí snídaní (od 1.1.2024 snídaně za 150 Kč/ os./ noc). Připrav si k ní skvělou kávu od Doubleshot nebo čaj od Sonnentoru. Lednici jsme ti vybavili skvělými lahůdkami či hotovými jídly. Nezapomněli jsme ani na víno, pivo a limonády. K dispozici máš venkovní ohniště s grilem se vším vybavením.

Shrnutí ubytování

Co u nás můžete očekávat.

Počet dospělých

2

Typ postele

manželská KING SIZE, bez možnosti přistýlky

Snídaně

v ceně (od 1.1.2024 snídaně za 150 Kč/ os./ noc)

Parkoviště

Parkování v areálu zdarma

Terasa

S lehátky k dispozici.

WiFi

Ano

Sprcha

Spchový kout a WC.

Bar

Vybavená lednička s hotovými jídly k ohřátí, lahůdkami a nápoji.

Ohniště

včetně příslušenství

Turistika

Zajímavé turistické cíle na dosah.

Karty

Akceptujeme platební karty.

Eko

Kosmetické přípravky zdarma.

Jaké je vaše rozhodnutí?

Rezervujete pobyt pro sebe, nebo chcete obdarovat své blízké vougerem. Jste tu správně!

Jaké je vaše rozhodnutí?

Rezervujete pobyt pro sebe, nebo chcete obdarovat své blízké vougerem. Jste tu správně!